Адміністрація закладу  

             

 

                Директор закладу
      Тихонова Тетяна Олексіївна

 

 

 

 

 

Харківська Яна Сергіївна, заступник директора
з НВР

 

Линевич Людмила Анатоліївна, заступник директора з НМР
 

Дейкун Тетяна Володимирівна, заступник директора з НВР
 

Мартишевська Ганна Вадиміввна, заступник директора з виховної роботи

Вчителі початкової ланки

Багликова Іірина
Олексіївна

Полякова Наталія
Олексіївна

Трощилова Ольга
Іванівна

Лепихова Людмила Миколаївна

Перепечко Олена Вікторівна

Чернова Олена
Миколаївна

Скибина Вікторія
Валентинівна

Гуліда Ніна
Юріївна

Клейно
Любов Григорівна

Євстигнєєва
Лариса Вікторівна

Мельник
Людмила
 Яківна

Киричкова
Анастасія Сергіївна

Хорунжа
Вікторія Сергіївна
 

Наталенко
Катерина Іванівна

Вчителі предметники

Скрипник Марія Петрівна, учитель українськоїмови і літератури
 

Народа Наталія Іванівна, 
учитель українськоїмови і літератури
 

Бойко Нелля Дмитрівна, 
учитель українськоїмови і літератури                 
       

Новікова Ганна Олександрівна, учитель українськоїмови і літератури

Хоменко Валентина Іванівна, 
учитель російської мови і літератури

Карнаухова Оксана Юріївна, 
учитель російської мови і літератури

Савченко Олена
Вікторівна, учитель
англійської мови

Здоровець Наталія
Вікторівна, учитель
французької мови

Каменева Юлія Володимирівна, учитель
англійської мови

Присакар Наталія Олександрівна, учитель
англійської мови

Усатюк Галина
Іванівна​, учитель хімії

 

Ромащенко Любов Сергіївна,
учитель географії​

Чумаченко Ірина
Вікторівна,
учитель біології

Ягодкіна Любов
Федорівна,
учитель фізики

Осипян Леонід Семенович,
учитель 
математики

Бібікова Інна Володимирівна,
учитель математики

 

Кузюра Олена Анатоліївна,
учитель 
трудового навчаня

Забазна Світлана Олександрівна,
учитель інформатики

Клейно Євген Олескандрович,
учитель трудового навчаня

Костін Євген Олександрович,
учитель фізичної культури

 

Філатова Ганна Сергіївна,
учитель фізичної культури

 

Мірошниченко Максим
Олександрович,
учитель фізичної культури

Унгурян
Лариса Георгіївна,
психолог

Федькіна 
Ольга Павлівна, соціальний педагог

Лінкіна
Яна Олександрівна, педагог-організатор

Шуляченко Людмила Василіївна,
учитель основ здоров’я