Навчимо дітей "жити разом"!

У 2016 - 2017 навчальному році у школі заплановано впровадження  проекту «Вчимося жити разом!», компонент «Освіта на основі життєвих навичок» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, який стосується розвитку життєвих навичок та надання психологічної і соціальної підтримки дітям, підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні. 
        Проект реалізовуватиметься в двох напрямках: формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації та надання їм психологічної допомоги.  

Адміністрація школи  визначила коло педагогів, які пройдуть навчання на тренінгах і, отримавши необхідні навички,  з початку нового навчального року працюватимуть із дітьми.

з учнями 5 – 9 класів – Кузюра Олена Анатоліївна – учитель вищої кваліфікаційної категорії, „учитель-методист”, педагогічний стаж –  26 років;

з учнями 10 – 11 класів – Унгурян Лариса Георгіївна – учитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічний стаж -  26 років.

Сподіваємося, ми зможемо допомогти дітям, які опинилися в складній життєвій ситуації, створивши умови для формування в них життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації!