Стань супергероєм - зміни своє місто! "Відкривай Україну"

«Відкривай Україну» - освітній проект для учнів 7-11 класів малих міст України. Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті. Навчальний процес буде проходити на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого.

В ігровій формі учасники працюватимуть над командоутворенням, практикуватимуть роботу з ідеями, комунікації, критичне мислення та проектний менеджмент. Протягом гри діти здійснюють два проекти, які покликані змінити їх простір і середовище: на шкільному та міському рівнях. Здоровий спосіб життя, Культура і Мистецтво, Медіа, Навколишнє середовище, Соціальний напрям і Урбаністика - у цих 6 сферах підлітки можуть реалізувати свої проекти. Команда «Відкривай Україну» разом із сотнями волонтерів і організаціями-партнерами створює умови для навчання, практичного втілення та презентації проектів громаді, представникам бізнесу, місцевій владі та всім зацікавленим у розвитку молоді України!

Цей  освітній проект не оминув і нашу школу. По 3 учні з 7-11 класів під керівництвом вчителя математики Харківської Я.С. виявили бажання брати участь у даному гейміфікованому онлайн-навчанні. Вже обрали собі капітана та модератора. Команда виконала завдання першого етапу та отримала листи з підтвердженням реєстрації, а зараз чекає на наступні завдання.

Бажаємо їм успіху та натхнення!