Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 23 24 »

Просмотров: 11 | Добавил: iosaz | Дата: 05.02.2020 | Комментарі (0)

Сьогодні наш заклад освіти відвідав представник енергетичної кампанії ДТЕК Шунін Дмитро Олександрович, випускник нашої школи, який провів навчальне заняття з електробезпеки для учнів 8-А класу. Під час заходу діти дізналися про електрику, її властивості, сфери застосування і, головне, можливу небезпеку в разі необережного поводження з електроприладами вдома й енергооб’єктами на вулиці. Діти, будьте обережні!

Просмотров: 13 | Добавил: iosaz | Дата: 05.02.2020 | Комментарі (0)

Наприкінці минулого тижня в нашому закладі відбувся методичний захід для директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти за темою «Організація управлінської діяльності щодо формування ключових компетентностей учнів в умовах розбудови Нової української школи» за участю заступника начальника міського управління освіти Тинкован Н.О., завідувачки міським методичним кабінетом Скрипниченко Н.О., головного спеціаліста управління освіти  Кузнецової О.В., начальника міської служби у справах дітей Никонової Т.В.

Тему заходу було обрано невипадково, адже  у минулому навчальному році наш заклад взяв участь у Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», де представив свій досвід у номінації «Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості», за що був відзначений срібною медаллю та дипломом за активну участь у реформуванні національної системи освіти.

Захід розпочався з презентації-візитки школи, у якій директор школи Тихонова Т.О.  ознайомила учасників   з роботою нашого закладу, творчими здобутками шкільного колективу, а та ... Читати далі »

Просмотров: 20 | Добавил: iosaz | Дата: 05.02.2020 | Комментарі (0)

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

З цієї нагоди сьогодні у нашому закладі освіти було проведено виховні години « Битва під Крутами : вони були такими молодими…», тематичні уроки «Боротьба за українську державність у грудні 1917- січні 1918 року», перегляд кінофільму «Крути 1918».

Проведення таких заходів дає можливість формувати в учнів почуття патріотизму, виховувати власну національну гідність, гордість за свою Батьківщину та повагу до історії українського народу. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною.

Просмотров: 17 | Добавил: iosaz | Дата: 30.01.2020 | Комментарі (0)

27 січня у нашому закладі освіти відбулось чергове заняття щодо покращення стресостійкості у кризових ситуаціях для учнів п’ятих класів, яке провели практичні психологи мобільної групи Чеської неурядової гуманітарної  організації «Людина в біді».

Просмотров: 13 | Добавил: iosaz | Дата: 28.01.2020 | Комментарі (0)

27 січня у різних країнах світу вшановують пам'ять жертв Голокосту. Протягом дня у нашому закладі класними керівниками було підготовлено і проведено виховний захід «Голокост – шрам на серці людства», урок-реквієм «Гірка пам'ять Голокосту», години пам’яті  «Голокост – злочин проти людства». Бібліотекар закладу провела для учнів сьомих класів історичний екскурс «Свіча Голокосту не згасне».

У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я яким - Голокост. Цю втрату ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться!

Просмотров: 15 | Добавил: iosaz | Дата: 28.01.2020 | Комментарі (0)