Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 22 23 »

  Фоторепортаж

  Для першокласників і старшокласників свято 1 Вересня є одним з найбільш зворушливих. Цей день є стартом навчального року, початком нового та незвіданого. Урочисто його відзначили і в нашому закладі. Школярі, вчителі, батьки та гості зібрались на святково прибраному подвір’ї школи, щоб радісно привітати один одного після літніх канікул та разом розпочати новий навчальний рік. З привітаннями до школярів, вчителів і батьків звернулася директор школи Тихонова Тетяна Олексіївна, яка розповіла про досягнення учнів та педколективу школи за  минулий навчальний, вручила відмінникам навчання  Похвальні листи, а також побажала всім нових звершень у майбутньому.

   Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст випускників школи та маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сіли за парти. Для них - це новий етап, це початок шляху, тривалістю в одинадцять років, у країні знань. На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленької першокласниці, який покликав школярів до класів на перший урок. Усього в 2019-2020 навчальному році  у закладі  за парти сядуть більше 640 учнів, з них – 73 першокласника.

... Читати далі »

Просмотров: 30 | Добавил: iosaz | Дата: 02.09.2019 | Комментарі (0)

  Фоторепортаж

  Випускники - 2019… Для них вже позаду безтурботна і весела шкільна пора, попереду - доросле життя, але шкільні спогади назавжди будуть для них найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал. Цього року на затишному подвір’ї нашого закладу зібралося дуже багато людей: учнів школи, вчителів, батьків і рідних школярів, а також чимало гостей.

  27 червня зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, розумні, енергійні та талановиті випускники закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №9 прощалися із рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні роки їхнього шкільного життя залишилися в історії. Цього року заклад випустив 47 одинадцятикласників, із них 20 екстернів.

  За традицією, з напутніми словами звернулася до випускників директор закладу Тихонова Тетяна Олексіївна, яка також вручила їм свідоцтва про отримання повної загальної середньої освіти й похвальні грамоти за високі досягнення у вивченні окремих предметів. До привітань приєднався керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Руденко Ярослав Дмитрович. Він побажав випускникам вдалого вибору майбутньої професії, успіхів у дорослому ... Читати далі »

Просмотров: 58 | Добавил: iosaz | Дата: 10.07.2019 | Комментарі (0)

Фоторепортаж

   З 27.05.2019 по 07.06.2019 на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 9  працював профільний  мовний  табір «Happy  English» для учнів 5-7 класів (керівник учитель англійської мови Каменева Юлія Володимирівна). Роботу літнього мовного табору було сплановано за тематичними  днями, а саме: «День знайомств», «День спорту», «День дружби», «День навколишнього середовища», «День здорового харчування».

  Під час перебування в англомовному таборі діти змогли відвідати заочні екскурсії до Великої Британії, переглянули  цікаві  фільми про Лондон, королівську родину Єлизавети ІІ, символи  Великої Британії, видатних англійських письменників і поетів.   Пізнавальні заняття в класній кімнаті змінювалися рухливими формами роботи на свіжому повітрі.

  Протягом двох тижнів у таборі панувала атмосфера взаємоповаги, дружби, зникли мовні бар’єри, комплекси. Школярі проводили дозвілля весело, розширювали світогляд, практикувалися у спі ... Читати далі »

Просмотров: 48 | Добавил: iosaz | Дата: 17.06.2019 | Комментарі (0)

    Фоторепортаж

  13 червня 2019 року учні 9-А класу нашого закладу відвідали місто Запоріжжя. Подорож містом розпочалася оглядовою екскурсією вулиць, під час якої діти дізналися багато цікавих фактів з історії Запоріжжя, сфотографувалися біля годинника закоханих, посиділи на лаві примирення, потім відвідали музей техніки імені Богуслаєва.  Історичне місце вразило дев’ятикласників безліччю експонатів різного тематичного спрямування, а також величезною колекцією мотоциклів, велосипедів, авіаційної та військової техніки, фотоапаратів і навіть самоварів.

       Незабутніми враженнями була сповнена поїздка на острів Хортиця, на якому розташований Національний історико-культурний комплекс «Запорозька Січ». Саме тут діти змогли дізнатися багато нового про життя і побут козаків, а також відвідали кінну виставу, під час якої козаки ділилися таємницями володіння козацькою зброєю. Завершенням екскурсії стало відвідування однієї найвідомішої пам’ятки природи – Запорозького 700-літнього дубу, який вразив усіх присутніх своїми розмірами.

Просмотров: 36 | Добавил: iosaz | Дата: 17.06.2019 | Комментарі (0)

Фоторепортаж 

Швидко промайнули дні роботи пришкільного табору з денним перебуванням «Веселий вулик». Впродовж трьох тижнів вихованці табору брали активну участь у виховних заходах, конкурсах, вікторинах. Педагоги проводили з учнями різноманітні ігри, квести, змагання, мандрівки, екскурсії.

Сьогодні в актовій залі нашого закладу відбувся святковий концерт, присвячений закриттю табірної зміни. У цей день було представлено найкращі номери художньої самодіяльності табірної зміни. Діти з великим задоволенням продемонстрували свої уміння і таланти, здобуті за час, проведений у таборі.

Наприкінці свята начальник табору Лепихова Людмила Миколаївна  вручила грамоти та подарунки вихованцям за активну участь у змаганнях та конкурсах, а також побажала гарного відпочинку влітку.

Сподіваємося, що дітям дуже сподобалося перебування у пришкільному таборі, про що свідчили їх радісні оченята та відверті посмішки.

До побачення, «Веселий вулик – 2019!».  До зустрічі наступного року!

Просмотров: 30 | Добавил: iosaz | Дата: 14.06.2019 | Комментарі (0)

  Фоторепортаж 

  28 червня наша країна відзначатиме День Конституції. Саме 23 роки тому в Україні було прийнято основний Закон нашої держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

  Щоб ознайомити дітей з історичними передумовами прийняття основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, вихователі пришкільного табору «Веселий вулик» провели годину історії «Оберіг нашої державності». Педагоги розповіли дітям, про те як «народжуються» закони; пояснили, що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною. Після цікавої розповіді діти взяли участь у вікторині «Конституція України та твої права й обов’язки».

  Сподіваємося, що  такі заходи допоможуть навчитись дітям жити в злагоді з совістю, знаючи свої права, виконуючи обов’язки громадянина України.

Просмотров: 30 | Добавил: iosaz | Дата: 14.06.2019 | Комментарі (0)