Главная » Архів матеріалів
« 1 2 ... 19 20 21 22 23 24 »

     24 жовтня  учні 7-8 класів нашого закладу здійснили поїздку до міста Дружківка.
    Школярі відвідали кінотеатр, де у 3-D подивились пригодницько-фантастичний фільм «Будинок дивних дітей міс Перегрін». Після захопливого перегляду кінофільму  дітей  очікувала не менш цікава розвага - боулінг. Під час гри азарт захопив усіх присутніх. Страйки, перемога товаришів та радість від спілкування одне з одним підняли дітям настрій. Але веселощі на цьому не закінчилась. Трохи стомлена, але щаслива група мандрівників направилась відновити сили до піцерії «Челентано».
   Задоволені, сповнені яскравих емоцій та у піднесеному настрої діти повернулись додому.

Просмотров: 198 | Добавил: iosaz | Дата: 27.10.2018 | Комментарі (0)

       19 жовтня  в нашому закладі  пройшов І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

        26 учнів 5 – 11 класів взяли участь у конкурсі та виконували завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей. Тематика творчих робіт  була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, його творчості й долі, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції та любов до рідної країни. Переможці заходу (Ткачова В., Александрова Д., Гурмаза О., Геліх Л., Гуйван Д., Полосенко Є., Дроботущенко С.) стануть учасниками ІІ етапу та продемонструють свої мовно-літературні вміння і навички на міському рівні.

          Бажаємо призерам наснаги та нових перемог у заключному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Просмотров: 138 | Добавил: iosaz | Дата: 25.10.2018 | Комментарі (0)

Фоторепортаж

   18 жовтня 2018 року  учні 4 – 7 класів нашого закладу здійснили екскурсію до  сел. Ямпіль Лиманського району, де відвідали Дендропарк та страусину ферму.
    Під час екскурсії школярі побачили страусів Ему,  африканських страусів та інших тварин. Із захопленням діти також годували ведмедів, верблюда Гошу, зубра, косуль,  антилопу, дикобразів. З цікавістю  спостерігали, як виблискують на сонці пір’я павлинів та фазанів.  Познайомилися учні і з сім’єю благородних оленів. З подивом дізналися, що агресивні, на перший погляд, вовки можуть виявитися дуже відданими та дружелюбними. Подружилися школярі і з конем Бархатом, який вільно пересувається територією ферми та очікує на ласощі. Хлопці та дівчатка спостерігали за качками-мандаринками, білими та чорними лебедями. задивлялися на місцеву зірку –  рожевого пелікана.
   Після страусиної ферми учнів чекала не менш захоплююча подорож екологічно – пізнавальною тропою «Лісове намисто».  Діти пройшли лісовими стежинками, дерев’яними містками, освоїли канатну переправу на паромі. В локації Дендропарку «Мелодія ... Читати далі »

Просмотров: 141 | Добавил: iosaz | Дата: 24.10.2018 | Комментарі (0)

 Фоторепортаж

  У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Глобалізація в світовому масштабі, зростаюча взаємозалежність та взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку окремих регіонів світу спричинили небачене до цього часу поширення наприкінці XX ст. такого ганебного і антигуманного явища як торгівля людьми.

В рамках проведення інформаційної кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми 16 жовтня 2018 року у ЗЗСО № 9 відбувся захід для     9 класів «Торгівля людьми – ганьба ХХІ століття» щодо обізнаності з питань протидії торгівлі людьми, форм експлуатації людей. Надано рекомендації, як уберегтися від потрапляння у процес торгівлі людьми та розповсюджено інформаційні буклети: «Навчайся безпечно!», «Їдете за кордон? Подбайте про власну безпеку», «Неофіційне працевлаштування». Отримані відомості допоможуть  учням уникнути небезпеки та своєчасно надати опір цьому злочину.

Просмотров: 165 | Добавил: iosaz | Дата: 16.10.2018 | Комментарі (0)

Фоторепортаж

   14 жовтня  відзначається День захисника України.  Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України.

 Напередодні, 12 жовтня в актовій залі нашого закладу проведено літературно-музичну композицію «Ми - роду козацького діти, землі української цвіт» за участю представника  Торецького міського військового комісаріату  Єслюкова Віталія  Сергійовича. Ведучі свята ознайомили учнів з витоками історії нашої країни, звернулися до минулого, щоб зрозуміти сучасне; розповіли про Запорозьку Січ, козацтво, легендарне минуле українського народу з метою формування ціннісного ставлення до суспільства і держави.

У кожному класі проведено виховні години «Воїни крізь віки», «Запорізьке козацтво – гордість української нації», «Будемо гідні слави героїв». Також у цей день учні нашого закладу взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції &l ... Читати далі »

Просмотров: 218 | Добавил: iosaz | Дата: 16.10.2018 | Комментарі (0)

  08.10.2018  проходили фінальні ігри змагань з футболу “Шкіряний м’яч” серед юнаків закладів загальної середньої освіти  міста.

     У фіналі команда  гравців нашої школи зустрілася з командою опорного закладу «Торецька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6» і впевнено переграла своїх опонентів із рахунком 8:0. Учень 11-Б класу Капітанов Микита став найкращим бомбардиром змагань.

   Протистояння фіналістів набуло неабиякого спортивного запалу. Юнаки, незважаючи на вік, продемонстрували гарний рівень підготовки до змагань. Гарний настрій, підтримка наставників, батьків та вболівальників додали змаганням справжнього святкового настрою. 

... Читати далі »

Просмотров: 182 | Добавил: iosaz | Дата: 12.10.2018 | Комментарі (0)