Главная » Архів матеріалів
« 1 2 ... 19 20 21 22 23 »

     17 лютого на базі нашого закладу відбувся міський турнір з настільного тенісу «Ми вас пам’ятаємо» на честь тренера і спортивного журналіста Володимира Петровича Циганкова,  де кожен учень міг випробувати свої сили у цьому виді спорту.

         Відкриття турніру розпочалося із офіційної церемонії, під час якої учасників-тенісистів привітав тренер ДЮСШ Горлач Артем Володимирович і побажав усім спортивної вдачі. Цього разу запекла боротьба за першість турніру розгорнулася між 22 учасниками. Змагання були насичені позитивними емоціями та проходили у дусі здорової конкуренції. А перемогу серед школярів у цьому турнірі здобули:

Хлопці:

І місце – Соломатін Микита (8-А, ЗЗСО №9);

ІІ місце – Водолазський Олександр (7-А, ЗЗСО №9);

ІІІ місце – Бойко Михайло (8-А, ЗЗСО №9).

 

Дівчата:

І місце – Пряникова Тетяна (ЗЗСО №3);

ІІ місце – Горлач Єлизавета (8-А, ЗЗСО №9).

Вітаємо усіх пер ... Читати далі »

Просмотров: 224 | Добавил: iosaz | Дата: 24.02.2018 | Комментарі (0)

   Фоторепортаж

   Третє заняття в Школі майбутнього першокласника 17 лютого в нашому закладі відбулося третє заняття для майбутніх першокласників за темою «Домашні улюбленці», метою якого було  поглиблення знань про домашніх тварин, розвиток мовленнєвих навичок, дрібної моторики, пам’яті та уваги.

 Під час ранкової зустрічі діти мали змогу краще зрозуміти тему заняття та знайти своє місце за малюнками-картками із зображенням свійських тварин. На уроці розвитку мовлення вони розгадували загадки про домашніх тваринок. Також переглянули мультфільм «Рукавичка» (про дівчинку, яка хотіла мати песика), після чого поділилися враженнями про нього. Щоб допомогти дівчинці з мультфільму здійснити її мрію, малята обводили за контуром будиночок для песика та штрихували його.

   На уроці з розвитку математичних уявлень майбутні учні виконували вправи та грали в ігри на запам’ятовування лічби від 1 до 10. Вони рахували тваринок, порівнювали їх кількість, допомагали тваринкам повернути повітряні кульки за номером на футболці. Також працювали над виявленням положення предметів у просторі, вчилися обводити клітинки. На останньому уроці майбутні ... Читати далі »

Просмотров: 182 | Добавил: iosaz | Дата: 20.02.2018 | Комментарі (0)

     Фоторепертаж

  У п'ятницю, 16 лютого, учні нашого закладу святкували  Масляну або Колодій. Це свято символізує собою зустріч зими з весною та асоціюється із широкими народними гуляннями, частуванням млинців.

На шкільному подвір'ї діти із захопленням читали вірші, присвячені кожному дню тижня. За українськими традиціями водили хороводи навколо опудала зими,  співали пісні, грали в народні ігри.

    На завершення свята, опудало,  традиційно вдягнене у жіночий одяг, було урочисто спалено на багатті. А потім всіх було запрошено до своїх класів на частування млинцями. Батьки та діти залишилися задоволеними та отримало море емоцій.

Просмотров: 144 | Добавил: iosaz | Дата: 17.02.2018 | Комментарі (0)

         15 лютого – День вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав.

   Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. У цей день у нашому закладі пройшли  години  пам’яті «Ціна чужої війни», «Ти – ти вічний біль, Афганістане!», тематичні уроки історії, літературно-музична композиція «Крізь пекло війни», присвячені нашим українським воїнам, які брали участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Протягом тижня у бібліотеці проходила виставка художньої літератури, приурочена цій пам’ятній даті. Тож маємо надію, що в майбутньому завдяки нашим  мужнім воїнам  на всій Землі владарюватимуть мир і злагода. Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру!

Просмотров: 171 | Добавил: iosaz | Дата: 17.02.2018 | Комментарі (0)

Фоторепортаж   

   13 лютого 2018 року, напередодні свята Стрітення, у м.Покровську відбулася квест-гра «Срітенські зустрічі», організаторами якої  виступили благодійний фонд «Надія» м.Покровська, Дитячий методичний центр християнської просвіти. У цьому заході  взяли  участь 18 команд учнів 5-6 класів  з різних міст і районів Донецької області. Серед них була і наша команда «Історичні пазли» (керівник Лінкіна Я.О.),  до складу якої увійшли дівчата  Бабєй Ольга, Булат Віолетта, Новікови Ірина та Наталія, Ткачук Софія, Хижняк Вікторія.

          Захід розпочався цікавими привітаннями команд, після чого учасники отримали маршрутні листи і розпочали ігрову подорож. Кожна команда рухалася у певному напрямку і зупинялася на визначених станціях для виконання завдань квест-гри «Забери одну букву», «Пристав букву», «Розв’яжи анаграму». Усі вони були пов’язані із притчами про милосердя, доброту, чесність, співчутливість, нагадували про те, що кожна людина має піклуватися аби її серце було добрим, а душа -  чистою. Наприкінці гри кожен учасник отримав солодкий пода ... Читати далі »

Просмотров: 148 | Добавил: iosaz | Дата: 14.02.2018 | Комментарі (0)

Фоторепортаж

10 лютого 2018 року в нашій школі відбулось друге заняття з підготовки майбутніх першокласників за темою „Птахи”, яке було спрямовано на розвиток та вдосконалення комуніка­тивних навичок малят, уважності, просторових уявлень, формуванню розумового плану дій та мовленнєвих функцій, розвитку продуктивності психічної діяльності.

 Ранкова зустріч розпочалась із знайомства дітей з навчальними приладами. На уроці рідної мови малята складали речення за малюнком, виконували логопедичні вправи, відгадували загадки, розучували скоромовки. На занятті з розвитку математичних уявлень майбутні учні знайомилися з порядковою лічбою предметів та їх кількісним порівнянням, писали палички та лінії за зразком. На занятті з англійської мови діти разом зі вчителем Каменевою Ю.В. здійснили подорож видатними місцями Англії, а також танцювали та  співали пісні.

Для батьків майбутніх першокласників з лекцією „Повноцінна мова дитини – необхідна умова успішного навчання дитини в школі” виступила логопед Шуляченко Л.В.

Майбутні учні порадували своїх вчителів уважністю й старанністю: вони  із задоволенням приймали участь в іграх з ро ... Читати далі »

Просмотров: 180 | Добавил: iosaz | Дата: 13.02.2018 | Комментарі (0)