Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »

Фоторепортаж

  12 червня  діти пришкільного табору «Веселий вулик» відвідали  пожежно-рятувальну частину   ДСНС.

  Під час екскурсії учні ознайомилися з правилами пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Співробітники  пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше дітям запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Учні із захватом розглядали пожежно-рятувальну техніку та з цікавістю відповідали на питання щодо правил поведінки під час пожежі.
       Після теоретичної частини дітям влаштували цікаве практичне навчання. Інспектори Служби порятунку за допомогою навчального димогенератора в окремому приміщенні створили умови, наближені до реальної пожежі. Учні швидко та організовано залишили задимлене приміщення та викликали Службу порятунку. Діти майже без помилок виконали алгоритм дій.

  Ця екскурсія дала можливість познайо ... Читати далі »

Просмотров: 39 | Добавил: iosaz | Дата: 14.06.2019 | Комментарі (0)

  Фоторепортаж

  Минулої суботи в Краматорську і ще одинадцяти містах країни одночасно відбувся найбільший фестиваль освітніх інновацій  «Освітній хайп» в рамках всеукраїнського проекту «Відкривай Україну». Метою цього заходу було  створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі та місті. Така команда була створена і в нашому закладі. «Окрилені мрією» - збірна учнів 7-11 класів. Команда проходила навчання на гейміфікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого!

Протягом восьми місяців учні зробили два проекти: «Черлідинг» (шкільний) та «Art-майданчик» (міський). Останній проект школярі захищали перед журі в місті Краматорськ і зайняли 5 місце по Донецькій області. Кожний учасник отримав сертифікат за реалізацію соціально-важливого проекту на рівні громади та успішне проходження двох етапів освітнього проекту «Відкривай Україну».

 У Краматорську фестиваль проходив у Донбаській державній маши ... Читати далі »

Просмотров: 37 | Добавил: iosaz | Дата: 11.06.2019 | Комментарі (0)

  Фоторепортаж

  Літні канікули завжди асоціюються в учнів з розвагами, веселощами та активним відпочинком. Минулих вихідних  група учнів 9-10 класів нашого закладу відвідала парк атракціонів «Ювілейний» у місті Краматорськ. Діти мали можливість покататися на різних атракціонах, таких як «Американські гірки», «Бустер-галактика», «Лавиця» та інших. Після цих екстремальних розваг школярі відвідали піццерію «Роут», де насолодилися смачними стравами та молочними коктейлями. День промайнув дуже швидко, додому діти повернулися стомленими, але дуже задоволеними, сповненими позитивними емоціями та гарними спогадами.

Просмотров: 25 | Добавил: iosaz | Дата: 11.06.2019 | Комментарі (0)

   Фоторепортаж

   Закінчився черговий навчальний рік, позаду залишилися контрольні, екзамени, ДПА. І знову стоять на порозі нашого закладу освіти випускники  9 класів.

  І радісно і тривожно було на серці у кожного з присутніх на нашому святковому заході, тому що хтось з дев’ятикласників, на жаль, залишає наш заклад і  вирушає здобувати майбутню професію, але більшість все ж таки  продовжить навчання у рідній школі.

  З вітальним словом звернулася до учнів директор закладу Тихонова Тетяна Олексіївна і вручила документи про базову загальну середню освіту та похвальні грамоти за особливі досягнення у вивченні окремих предметів. У цьому році свій перший документ про освіту отримали 59 учнів, з них 12 – свідоцтво з відзнакою.

  Також свої побажання випускникам  висловили перші  вчителі  Багликова Ірина Олексіївна, Перепечко Олена Вікторівна, Клейно Любов Григорівна та класні керівники Новікова Ганна Олександрівна, Ромащенко Любов Сергіївна та Здоровець Наталія Вікторівна.

  Закінчилося свято. По ... Читати далі »

Просмотров: 49 | Добавил: iosaz | Дата: 09.06.2019 | Комментарі (0)

  30 та 31 травня у місті Київ CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) та Міністерства молоді та спорту України провели фінальну Всеукраїнську конференцію для молоді з планування кар’єри. Цього року було отримано 1200 есе від десятикласників усієї країни. Автори 250 кращих робіт стали учасниками 5 регіональних зустрічей, а 45 найактивніших було запрошено до столиці, і серед них гідно представила наше місто Полосенко  Єлизавета, учениця 10 класу ЗЗСО № 9. У Києві всі переможці зустрілися з топами національних компаній, отримали від них поради, як стати успішними в Україні, та провели день з людиною або компанією своєї мрії.  

Сподіваємося, що участь в проекті  допомогла Єлизаветі обрати професію майбутнього та надихнула повірити у власні сили. Тож бажаємо дівчині успіху, наснаги, звершення планів і мрій, подолання наступних вершин!

Просмотров: 24 | Добавил: iosaz | Дата: 06.06.2019 | Комментарі (0)

       Фоторепортаж

  27 травня гостинно  відкрив свої двері для 50 вихованців нашого закладу освіти  пришкільний табір «Веселий вулик». Кожен день в таборі має свою назву та відповідні тематичні заходи.

    Для пропаганди здорового способу життя щодня проводиться щоденна зарядка та різноманітні виховні заходи: змагання між загонами «Веселі старти»; квести «Літо для здоров’я»,  вікторина-гра «Здорове харчування», рухливі ігри на свіжому повітрі «Стежина здоров’я», вікторина «Я, моє життя, моє здоров’я» тощо.

    Також у понеділок до табору завітали представники «Польської гуманітарної акції», які провели з вихованцями дуже цікаві рухливі вправи та ігри.

     Цього тижня час у таборі відпочинку проходив цікаво завдяки проведенню виховних заходів, таких як: гра на місцевості «Екологічний серпантин», інтелектуальна гра «Юний ерудит», гра-мандрівка «Я і мої права»,  вікторина ... Читати далі »

Просмотров: 48 | Добавил: iosaz | Дата: 01.06.2019 | Комментарі (0)