Главная » 2018 » Жовтень » 11 » День людей похилого віку
День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня у всьому світі відзначали Міжнародний день людей похилого віку. Саме в цей день з нагоди вшанування людей похилого віку в нашому закладі було проведено виховні години: «Милосердя і доброта – людства два крила» , «Сивина на скронях – мудрість у очах», «Поважаймо старість словом і ділом», «Шануємо та поважаємо».

Проведено також акцію «Турбота», в ході якої учні зі своїми класними керівниками відвідали та привітали вчителів-ветеранів. У шкільній бібліотеці було оформлено цікаву та пізнавальну книжково-ілюстративну виставку за темою «Ваш життєвий шлях – наша славна історія». Учні 1-4 класів взяли активну участь у виставці малюнків «Мої дідусь та бабуся».

Такі акції допомагають дітям зрозуміти, що турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Тож пам’ятаймо й надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку!

Просмотров: 39 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0