Главная » 2018 » Грудень » 20 » День Святого Миколая
День Святого Миколая

Одним з найулюбленіших усіма дітьми свят є День Святого Миколая. Це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи подарунки, знайдені під подушкою. Діти вірять в Миколая. Вони чекають його приходу,   пишуть йому листи з побажаннями.

Традиційно 19 грудня в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося свято Святого Миколая для дітей учасників АТО та переселенців, куди запросили 30 учнів нашого закладу. Для них було підготовлено концерт, під час якого всіх учасників свята привітав керівник військово-цивільної адміністрації  Руденко Я.Д. та побажав, щоб Святий Миколай приніс дітям все, про що вони мріють, побажав їм міцного здоров’я, щасливої долі і успіхів у навчанні.

З нагоди Дня Святого Миколая всі діти отримали солодкі подарунки.

Тож усі запрошені діти та дорослі отримали масу позитивних емоцій та забрали частинку свята додому.

Просмотров: 36 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0