Главная » 2018 » Березень » 21 » День українського добровольця
День українського добровольця

14 березня  - День українського добровольця.                                       Фоторепортаж

У цей день країна вшановує пам'ять тих, хто в мирному житті був лікарем, менеджером, учителем, а став солдатом, щоб захистити рідну країну від ворогів. Іменами добровольців  називають вулиці та проспекти українських міст, їх героїчним подвигам присвячують фотовиставки. Так, у приміщенні центру розвитку для молоді та дітей «TEENДІМ» учні нашого закладу змогли відвідати лекцію-виставку «Армія, що нас змінила»,  яку  презентували офіцери діючої військової бригади Збройних Сил України. Під час цього заходу підлітки дізналися багато цікавих історичних фактів про Україну  від часів скіфів до сьогодення, розмірковували про події, що відбулися на Майдані. Слухаючи військових, кожен учень зміг відчути себе справжнім патріотом своєї країни.

Нехай  же пам'ять про цих людей, живе у наших серцях і надає  нам сил, мудрості і наснаги для захисту свободи та незалежності нашої країни.

Просмотров: 46 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0