Главная » 2018 » Грудень » 15 » День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Чорнобильська трагедія... Сьогодні це вже історія України. 14 грудня ми вшановуємо людей, які ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління.

До пам’ятної дати у нашому закладі освіти було проведено уроки пам’яті для учнів 1-5 класів «Твій біль, Україно, - Чорнобиль»; відбулися виховні заходи для учнів 6-9 класів «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС» , «Збережемо пам’ять про подвиг», «Чорнобиль не має минулого часу». Учням 10-11 класів продемонстрували  кінофільм «Мужність і біль Чорнобиля».

Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Величний подвиг здійснили всі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної станції. Від усього серця зичимо ми героям-ліквідаторам, хто пам’ятає світ до Чорнобиля і тим, хто народився вже після катастрофи, – міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!

Просмотров: 24 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0