Главная » 2018 » Жовтень » 16 » День захисника України
День захисника України

14 жовтня  відзначається День захисника України.  Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України.

Напередодні, 12 жовтня в актовій залі нашого закладу проведено літературно-музичну композицію «Ми - роду козацького діти, землі української цвіт» за участю представника  Торецького міського військового комісаріату  Єслюкова Віталія  Сергійовича. Ведучі свята ознайомили учнів з витоками історії нашої країни, звернулися до минулого, щоб зрозуміти сучасне; розповіли про Запорозьку Січ, козацтво, легендарне минуле українського народу з метою формування ціннісного ставлення до суспільства і держави.

У кожному класі проведено виховні години «Воїни крізь віки», «Запорізьке козацтво – гордість української нації», «Будемо гідні слави героїв». Також у цей день учні нашого закладу взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції «Допоможи солдату – захисти Батьківщину», висловили щиру  вдячність  тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі.

Миру, добра і процвітання нашій країні. Зі святом!

Просмотров: 32 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0