Главная » 2018 » Грудень » 9 » День Збройних Сил України – свято мужності й геройства
17:22
День Збройних Сил України – свято мужності й геройства

   Фоторепотаж

   Щорічно 6 грудня наша країна відзначає національне військове свято –  День Збройних Сил України – свято доблесті, відваги, сміливості та мужності.
    Саме в цей День у спортивному залі нашого закладу пройшла міська Спартакіада, учасниками якої стали команди військовослужбовців, 22 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій, Торецької виправної колонії та Торецького відділення поліції Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області.
Свято мужності відкрив керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк  Руденко Ярослав Дмитрович.

Програма Спартакіади складалася з 4 заліків: міні-футболу, штовхання гирі,  перетягування канату, армреслінгу та основ фізичної підготовки. Загальну перемогу здобула команда військовослужбовців.

Усі учасники змагань доклали максимум зусиль для досягнення перемоги, за що були нагороджені грамотами, кубками та медалями.

Змагання пройшли у дружній, захоплюючій та по-справжньому спортивній боротьбі. Привітали учасників Спартакіади учениці нашого закладу, переможниці обласного вокального конкурсу «Відкривай Україну» Потапенкова Крістіна та Клапатаускете Владислава.

Тож шановні захисники! Дозвольте висловити Вам подяку за те, що Ви захищаєте рідну Батьківщину, за Вашу силу, мужність, витривалість та патріотизм. Дякуємо Вам, що бороните кордони нашої України, відстоюєте її інтереси. Робите все можливе, щоб наше покоління жило в мирній, заможній, вільній і по-справжньому європейській країні.

Просмотров: 31 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar