Главная » 2018 » Жовтень » 5 » Для сміття – друге життя
Для сміття – друге життя

Проблема сміття, багато якого лежить під ногами, не може не турбувати, оскільки це ресурс, гроші та можливості, які у своїй загальній масі могли би допомогти нашій економіці.

Для залучення уваги громадськості до проблеми вторинної переробки відходів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції та готовності брати участь у суспільному й культурному житті країни військово-цивільною адміністрацією міста проведено конкурс «Для сміття – друге життя». Учасниками стали школярі міста. За підсумками конкурсу учні нашого закладу Шуляченко Ілля, Полосенко Єлизавета  та Денисенко Олександра стали  призерами і були нагороджені грамотами. Також завдяки нашим переможцям у школі встановлено баки для сортування сміття. Відтепер діти будуть вчитися сортувати побутові відходи просто під час навчання у закладі освіти. Кошти від сортування будуть витрачатися на їхні потреби. Таким чином, діти стануть прикладом для дорослих та навчать сортувати побутові відходи своїх батьків.

Просмотров: 43 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0