Главная » 2019 » Червень » 14 » До побачення, «Веселий вулик – 2019!»
До побачення, «Веселий вулик – 2019!»

Швидко промайнули дні роботи пришкільного табору з денним перебуванням «Веселий вулик». Впродовж трьох тижнів вихованці табору брали активну участь у виховних заходах, конкурсах, вікторинах. Педагоги проводили з учнями різноманітні ігри, квести, змагання, мандрівки, екскурсії.

Сьогодні в актовій залі нашого закладу відбувся святковий концерт, присвячений закриттю табірної зміни. У цей день було представлено найкращі номери художньої самодіяльності табірної зміни. Діти з великим задоволенням продемонстрували свої уміння і таланти, здобуті за час, проведений у таборі.

Наприкінці свята начальник табору Лепихова Людмила Миколаївна  вручила грамоти та подарунки вихованцям за активну участь у змаганнях та конкурсах, а також побажала гарного відпочинку влітку.

Сподіваємося, що дітям дуже сподобалося перебування у пришкільному таборі, про що свідчили їх радісні оченята та відверті посмішки.

До побачення, «Веселий вулик – 2019!».  До зустрічі наступного року!

Просмотров: 31 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0