Главная » 2018 » Грудень » 20 » Добро починається з тебе!
Добро починається з тебе!

Фоторепртаж

18 грудня, напередодні  відзначення Дня Святого Миколая, за ініціативи учнів та батьків в нашому закладі відбулася щорічна благодійна акція «Добро починається з тебе» з метою організації допомоги дітям, які залишились без батьківського піклування.

Представники учнівського самоврядування та вчителі школи завітали до Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги». Вони передали предмети гігієни, іграшки, фрукти та  солодощі  для дітей, позбавлених батьківського піклування.

Тож передсвятковий настрій навіть не на календарі, а, перш за все, в наших серцях, якщо ми зберігаємо у них місце для добрих справ і милосердя.

Найбільшою винагородою для учасників акції стали усміхнені дитячі очі, сповнені надією серця та віри в себе, у свої можливості та у своє майбутнє.

Щиро дякуємо усім, хто виявився небайдужим та долучився до благодійної справи!

Просмотров: 14 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0