Главная » 2018 » Квітень » 27 » Єдиний урок англійської мови
Єдиний урок англійської мови

25 квітня в закладі було проведено Єдиний урок англійської мови за темою «Весь світ – театр», присвячений життю і творчості видатного англійського драматурга Вільяма Шекспіра. В проведенні заходу взяли участь 82 учні із чотирьох класів: 2-Б, 5-Б, 10-Б, 7-Б. Учителі англійської мови Савченко О.В., Присакар Н.О., Каменева Ю.В., Погодіна О.О. разом зі своїми учнями здійснили віртуальну подорож сторінками життя великого сина англійського народу. Окрім того, в 2-Б класі відбувся інтелектуальний турнір, в 5-А та 7-Б діти декламували уривки із творів В.Шекспіра як українською, так і мовою оригіналу. Учні 10-Б класу підготували інсценізацію уривка із драми «Ромео і Джульєтта». На уроках школярі дізнались не тільки те, що В.Шекспіра вважають у світі одним із засновників літературної англійської мови, вшанували його пам'ять, а й зробили висновок про невмирущість творів великого англійського митця.

Просмотров: 33 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 5.0/1