Главная » 2019 » Червень » 14 » Екскурсія до пожежної частини
Екскурсія до пожежної частини

12 червня  діти пришкільного табору «Веселий вулик» відвідали  пожежно-рятувальну частину   ДСНС.

Під час екскурсії учні ознайомилися з правилами пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Співробітники  пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше дітям запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Учні із захватом розглядали пожежно-рятувальну техніку та з цікавістю відповідали на питання щодо правил поведінки під час пожежі.
       Після теоретичної частини дітям влаштували цікаве практичне навчання. Інспектори Служби порятунку за допомогою навчального димогенератора в окремому приміщенні створили умови, наближені до реальної пожежі. Учні швидко та організовано залишили задимлене приміщення та викликали Службу порятунку. Діти майже без помилок виконали алгоритм дій.

Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності. Дякуємо співробітникам пожежної частини  за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Просмотров: 40 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0