Главная » 2018 » Жовтень » 25 » І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка
І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

19 жовтня  в нашому закладі  пройшов І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

26 учнів 5 – 11 класів взяли участь у конкурсі та виконували завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей. Тематика творчих робіт  була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, його творчості й долі, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції та любов до рідної країни. Переможці заходу (Ткачова В., Александрова Д., Гурмаза О., Геліх Л., Гуйван Д., Полосенко Є., Дроботущенко С.) стануть учасниками ІІ етапу та продемонструють свої мовно-літературні вміння і навички на міському рівні.

Бажаємо призерам наснаги та нових перемог у заключному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Просмотров: 29 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0