Главная » 2018 » Травень » 23 » Концерт для майбутніх першокласників
Концерт для майбутніх першокласників

5 травня в нашій школі відбувся святковий концерт для майбутніх першокласників, який став підсумком роботи Школи   майбутнього першокласника.

Усміхнені, гарно вбрані малюки та їхні батьки заповнили актову залу. Бурхливими оплесками вони зустрічали учнів закладу, які представили свої найкращі музичні номери. Запальні танці від хореографічного колективу
«Чижик-пижик» та пісні Іванічева Івана, Палієнко Софії, Глущенко Варвари, Дегтярьової Домініки, Кононової Ксенії, Білика Максима і ансамблю «Єралаш» створили по-справжньому святковий настрій.

Свої таланти продемонстрували і майбутні школярики. Вони співали пісні, декламували вірші, спробували себе в ролі маленьких акторів. Яскравим виступом порадувала всіх майбутня першокласниця Івановська Кароліна, здивувавши своїм гімнастичним номером.

У гості до майбутніх першокласників завітали герої з мультфільму «Смішарики» – Крош і Совунья. Маленькі глядачі також змогли розважитися, погравши у веселі ігри «Чому навчають у школі» та «Телеграми від казкових героїв».

Святкова зустріч від початку до самого кінця супроводжувалася позитивними емоціями, творчістю, натхненністю всіх присутніх. Свято закінчилось, але вже 1 вересня 2018 року на малюків чекатимуть їхні вчителі та нові друзі. Тож запрошуємо наших майбутніх першокласників до нашої великої дружної родини під назвою «Школа № 9»!

Просмотров: 52 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0