Главная » 2018 » Квітень » 6 » Конференція «Екологія та здоров’я»
Конференція «Екологія та здоров’я»

31 березня 2018 року в місті Краматорськ відбувся фінальний етап V обласного конкурсу «Екологія та здоров’я». За результатами заочного туру до нього потрапили і учні нашого закладу: Зайцев Єгор (7-А клас, керівник Руденко Ю.С.), Дроботущенко Софія (10-А клас, керівник Кузюра О.А.), Мірошниченко Наталія (10-Б клас, керівник Унгурян Л.Г).

Фінальний етап  розпочався із пленарного засідання, на якому виступив головний спеціаліст відділу природо-заповідних територій Донецької облдержадміністрації Зуяков А.І. Він розповів присутнім про досягнення Донецької області в створенні нових природо-заповідних територій за останній рік.  Федотов О. В., кандидат біологічних наук, доцент кафедри медичної біології Донецького національного медичного університету,  презентував найновіші світові розробки в галузі біології та медицини.

Після завершення пленарної частини учасникам було запропоновано розподілитися за секціями. Захист робіт відбувався за наступними напрямками: «Медицина», «Валеологія», «Психологія», «Хімія», «Гідрологія», «Екологія».

Захист робіт тривав більше трьох годин. Кожен з учасників повинен був представити своє дослідження, після чого надавалося до 5 хвилин на питання журі та слухачів. Наші учні змогли гідно продемонструвати свої ораторські здібності та наукові знання, результатом чого стали три призових місця: Мірошниченко Наталія посіла І місце в секції «Психології», Дроботущенко Софія – ІІ місце в секції «Валеологія», Зайцев Єгор – ІІІ місце в секції «Гідрологія». Переможці та призери конкурсу отримали грамоти ДОЕНЦ та пам’ятні призи, а керівники проектів – подяки Донецького обласного еколого-натуралістичного центру.

Вітаємо наших учнів та педагогів із черговою перемогою!

Просмотров: 66 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0