Главная » 2018 » Жовтень » 2 » Мій світ, моя душа – барвиста вишиванка
Мій світ, моя душа – барвиста вишиванка

25 вересня  учні 7-8 класів ЗЗСО № 9 відвідали міську дитячу бібліотеку, щоб  дізнатися про старовинне традиційне  етнічне мистецтво вишивки.

Бібліотечні працівники  разом із директором міського музею Семеновою Надією Іванівною привітали гостей. Після розміщення у головній залі  дітям розповіли про історію вишиванки, про значення її для нашого народу, а також про особливі техніки вишивки - полтавську та брокарську. Згодом відбулася презентація hand-made робіт однієї з майстринь вишивки на полотні Потапової О.О. Також учням представили експонати, яким виповнилося більше ста років: сукні, чоловічі та жіночі вишиванки, рюкзак, краватки.
       Ця зустріч залишила дуже багато приємних вражень, діти були зачаровані побаченим та пишались тим, що Україна має такі таланти.
Мій світ, моя душа – барвиста вишиванка.

Просмотров: 32 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0