Главная » 2018 » Грудень » 7 » Міський семінар психологів
Міський семінар психологів

Наприкінці листопада 2018 року у ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 9 пройшов міський семінар психологів закладів освіти. Тема семінару «Вивчення індивідуальних особливостей молодших школярів та відбір інтелектуально обдарованих учнів» актуальна, бо сучасне суспільство потребує  розумних та творчих людей. Символом  заходу став психологічний компас, який вказує можливий напрямок та орієнтує на можливу діяльність.

Семінар відкрила методист ММК Клініна М.В., яка привітала учасників і визначила актуальність теми заходу. В своїй доповіді вона звернула увагу на важливість вивчення індивідуальних особливостей молодших школярів.

Практичний психолог нашого закладу Унгурян Л.Г. у своїй експрес-доповіді  акцентувала увагу на теоретичних аспектах  інтелектуального розвитку та інтелектуальної обдарованості. У практичній частині вона познайомила і рекомендувала присутнім  методику вивчення індивідуальних особливостей молодших школярів  Дубровіної  «Зв’язування трьох об’єктів». Також присутнім було запропоновано виконати вправи «Що таке інтелект», «З чого починається успіх», «Діагностичне асорті».

Учасники заходу відзначили, що семінар був пізнавальним, змістовним та насиченим. Отриману інформацію практичні психологи зможуть використовувати у своїй повсякденній діяльності.

Просмотров: 17 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0