Главная » 2019 » Червень » 17 » Happy  English
Happy  English

З 27.05.2019 по 07.06.2019 на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 9  працював профільний  мовний  табір «Happy  English» для учнів 5-7 класів (керівник учитель англійської мови Каменева Юлія Володимирівна). Роботу літнього мовного табору було сплановано за тематичними  днями, а саме: «День знайомств», «День спорту», «День дружби», «День навколишнього середовища», «День здорового харчування».

Під час перебування в англомовному таборі діти змогли відвідати заочні екскурсії до Великої Британії, переглянули  цікаві  фільми про Лондон, королівську родину Єлизавети ІІ, символи  Великої Британії, видатних англійських письменників і поетів.   Пізнавальні заняття в класній кімнаті змінювалися рухливими формами роботи на свіжому повітрі.

Протягом двох тижнів у таборі панувала атмосфера взаємоповаги, дружби, зникли мовні бар’єри, комплекси. Школярі проводили дозвілля весело, розширювали світогляд, практикувалися у спілкуванні англійською мовою.

Літній мовний табір дав учням можливість вивчати англійську мову по-новому, цікаво проводити дозвілля з друзями, розвивати свої таланти і здібності.

Просмотров: 49 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0