Главная » 2018 » Жовтень » 2 » Наукові відкриття юних дослідників
Наукові відкриття юних дослідників

25–27 вересня 2018 року в місті Київ на базі Національного центру «Мала академія наук України» пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6–8 класів. До участі в ньому було запрошено авторів дослідницьких робіт – переможців обласного етапу конкурсу. Результати свого дослідження за темою «Енергетична автономія шкільної будівлі» гідно представив учень нашого закладу освіти Просяник Іван разом зі своїм науковим керівником, учителем технологій,  Клейном Євгеном Олександровичем.

Три дні в Києві були насиченими та сповненими нових вражень. Окрім захисту дослідницьких робіт, організаторами заходу було проведено пізнавальні екскурсії славетним містом. Так, відкриття конкурсу відбулося в стінах Національного музею історії України, де учасники разом зі своїми керівниками відвідали екскурсію за темою «Становлення української державності».

Фінальний етап конкурсу пройшов у головному корпусі Національного еколого-натуралістичного центру. Кваліфіковане журі викладачів Київського політехнічного інституту заслухало понад 120 виступів юних дослідників з усіх куточків України. Кожен мав змогу поділитися своїми власними дослідженнями в одній із чотирьох номінацій: «Звалища та довкілля», «Популяризація екологічно безпечного способу життя», «Альтернативна енергетика», «Енергозбереження в побуті та навчальному закладі». Школярі продемонстрували свої власні знахідки, спрямовані на розвиток науки ХХІ століття.

Нагородження учасників відбулося 27 вересня в головному корпусі КПІ. Юні дослідники отримали дипломи переможців та лауреатів, а також пам’ятні призи від організаторів конкурсу. Після церемонії нагородження кваліфіковані викладачі КПІ провели цікаву екскурсію музеями інституту. Найбільше  відвідувачам запам’ятались виставки «Розвиток обчислювальної техніки», «Технічні пристрої та устаткування», «Фото та відеотехніка», «Найкращі зразки військової зброї», «Розвиток авіабудування», «Космонавтика».

Участь у Всеукраїнському етапі конкурсу принесла нашому учню значущий досвід, завдяки якому, сподіваємося, зросте його прагнення до науково-дослідницької діяльності.

Бажаємо Івану та його керівнику Клейну Є.О. нових перемог та великих звершень на шляху до царства Науки!

Просмотров: 48 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0