Главная » 2019 » Січень » 9 » Новорічні святкування
Новорічні святкування

Зимові свята люблять і дорослі, і діти. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а найголовніше – здійснення найзаповітніших мрій.

Весело і цікаво пройшли новорічні свята у нашому закладі. Для учнів 1–6 класів святкове дійство підготували працівники й вихованці Центру дитячої та юнацької творчості. Спочатку дітей було запрошено на виставу «Королівство кривих дзеркал», після якої діти водили хороводи, декламували вірші, співали пісні та брали участь у веселих іграх та конкурсах. А найприємнішим сюрпризом стали солодкі подарунки від голови Донецької облдержадміністрації Куця Олександра Івановича.

Для учнів 7 – 11 класів був організований Новорічний вечір. Діти з великим запалом і задоволенням танцювали під улюблені пісні. Чудовий новорічний зал, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для учнів та учителів.

Тож дякуємо всім, хто прийняв участь у новорічних святкуваннях! Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!  Бажаємо здійснення найзаповітніших мрій і найщиріших сподівань! Миру Вам і Вашим сім’ям, добробуту, нескінченного щастя, відмінного здоров’я, щирої любові, чарівних моментів і сонячної надії в душі!

Просмотров: 17 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0