Главная » 2019 » Червень » 14 » Оберіг нашої державності
Оберіг нашої державності

28 червня наша країна відзначатиме День Конституції. Саме 23 роки тому в Україні було прийнято основний Закон нашої держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

Щоб ознайомити дітей з історичними передумовами прийняття основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, вихователі пришкільного табору «Веселий вулик» провели годину історії «Оберіг нашої державності». Педагоги розповіли дітям, про те як «народжуються» закони; пояснили, що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною. Після цікавої розповіді діти взяли участь у вікторині «Конституція України та твої права й обов’язки».

Сподіваємося, що  такі заходи допоможуть навчитись дітям жити в злагоді з совістю, знаючи свої права, виконуючи обов’язки громадянина України.

Просмотров: 31 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0