Главная » 2019 » Червень » 11 » Окрилені мрією
Окрилені мрією

Минулої суботи в Краматорську і ще одинадцяти містах країни одночасно відбувся найбільший фестиваль освітніх інновацій  «Освітній хайп» в рамках всеукраїнського проекту «Відкривай Україну». Метою цього заходу було  створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі та місті. Така команда була створена і в нашому закладі. «Окрилені мрією» - збірна учнів 7-11 класів. Команда проходила навчання на гейміфікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого!

Протягом восьми місяців учні зробили два проекти: «Черлідинг» (шкільний) та «Art-майданчик» (міський). Останній проект школярі захищали перед журі в місті Краматорськ і зайняли 5 місце по Донецькій області. Кожний учасник отримав сертифікат за реалізацію соціально-важливого проекту на рівні громади та успішне проходження двох етапів освітнього проекту «Відкривай Україну».

У Краматорську фестиваль проходив у Донбаській державній машинобудівній академії, і окрім презентацій реалізованих проектів школярів, всі бажаючі могли відвідати інші локації: інтерактивні майстер-класи, відкриті панельні дискусії, музей шкільних жахів, виставку сучасних освітніх можливостей. Багато цікавого дізнались та почерпнули для себе не тільки учні, але й дорослі. Діти активно спілкувались один з одним щодо реалізованих проектів та ділились думками щодо наступних звершень. Сподіваємось що на досягнутому ніхто зупинятись не буде і нас ще чекає багато цікавих ідей!

Просмотров: 37 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0