Главная » 2018 » Вересень » 4 » Ось і знов пролунав Перший дзвоник…
17:57
Ось і знов пролунав Перший дзвоник…

Фоторепортаж

  День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

   Цього навчального року заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 9 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області гостинно відчинив свої двері для 638 учнів та запросив у просторі і затишні класи.

   Перший дзвоник – це особливо хвилююча подія для наймолодших учнів. Цього року для 80 першокласників, які переступили поріг закладу, розпочнеться нова сторінка українського освітнього процесу.

  Для 27 випускників закладу цей навчальний рік стане останнім і вирішальним та прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Усі учні закладу розпочали новий навчальний рік Першим уроком, який повів їх у мандрівку до європейських та загальнолюдських цінностей.

Отож, нехай цей навчальний рік буде для всіх роком високих досягнень, кропіткої праці та духовного зростання на благо нашої держави!

Просмотров: 41 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar