Главная » 2018 » Квітень » 27 » Підсумкове заняття в Школі майбутнього першокласника
Підсумкове заняття в Школі майбутнього першокласника

21 квітня відбулося підсумкове заняття в Школі майбутнього першокласника. Починаючи з лютого, 86 дошкільнят за будь-якої погоди поспішали в свої класні кімнати, де на них вже чекали їхні вчителі: Багликова Ірина Олексіївна, Перепечко Олена Вікторівна, Мельник Людмила Яківна.

Метою програми, за якою працювали педагоги з маленькими учнями, було формування необхідних навичок навчальної діяльності, відповідних віковим можливостям і вимогам сучасної української школи; розкриття творчих здібностей; розвиток пізнавальних інтересів дитини та її бажання вчитися.

Психологічний супровід майбутніх першокласників здійснювала практичний психолог школи Унгурян Лариса Георгіївна. Вона не тільки проводила лекції, а й надавала індивідуальні консультації та рекомендації щодо подальшої підготовки дітей до навчання в школі.

Останнє заняття було присвячено темі «Пори роки». Для її визначення використовувався метод «Передбачення»: вчителі читали казку, за сюжетом якої малюки повинні були визначити, про що буде йти мова на уроці. Потім розв’язували ребуси про пори року та працювали із «Диво-деревом».

На уроці математики діти рахували від 1 до 10, розв’язували веселі задачки та математичні загадки. Вони залюбки поєднували числа та кількість предметів. Під час уроку образотворчого мистецтва малюки малювали першоцвіти.

Сподіваємося, що заняття були корисними та цікавими для майбутніх школярів. Адміністрація закладу вдячна всім батькам за те, що вони щиро переймаються проблемами підготовки до школи своїх дітей, сприймають поради спеціалістів, відчувають свою особливу місію, відповідально готуються до навчального року.

Із задоволенням запрошуємо майбутніх першокласників та їх батьків на святковий концерт, який відбудеться 05.05.2018 року!

Просмотров: 41 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0