Главная » 2019 » Червень » 17 » Поїздка на острів Хортиця
Поїздка на острів Хортиця

13 червня 2019 року учні 9-А класу нашого закладу відвідали місто Запоріжжя. Подорож містом розпочалася оглядовою екскурсією вулиць, під час якої діти дізналися багато цікавих фактів з історії Запоріжжя, сфотографувалися біля годинника закоханих, посиділи на лаві примирення, потім відвідали музей техніки імені Богуслаєва.  Історичне місце вразило дев’ятикласників безліччю експонатів різного тематичного спрямування, а також величезною колекцією мотоциклів, велосипедів, авіаційної та військової техніки, фотоапаратів і навіть самоварів.

Незабутніми враженнями була сповнена поїздка на острів Хортиця, на якому розташований Національний історико-культурний комплекс «Запорозька Січ». Саме тут діти змогли дізнатися багато нового про життя і побут козаків, а також відвідали кінну виставу, під час якої козаки ділилися таємницями володіння козацькою зброєю. Завершенням екскурсії стало відвідування однієї найвідомішої пам’ятки природи – Запорозького 700-літнього дубу, який вразив усіх присутніх своїми розмірами.

Просмотров: 37 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0