Главная » 2018 » Червень » 30 » Прощання з рідною школою
Прощання з рідною школою

Випускний вечір – довгоочікувана, надзвичайна, хвилююча подія в житті кожного випускника. Це заключний акорд неповторної шкільної симфонії, який завжди буде світитися яскравою зіркою і стискатиме серце спогадом дитинства.

23 червня 2018 року зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, 27 гарячих, енергійних, молодих, веселих випускників закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №9 прощалися із рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні роки  їхнього шкільного життя залишилися в історії.

За традицією,  з напутніми словами звернулася до випускників директор закладу  Тихонова Тетяна Олексіївна, а також вручила їм атестати про отримання повної загальної середньої освіти й похвальні грамоти за високі досягнення у вивченні окремих предметів. Зворушливі і щирі слова на адресу випускників прозвучали від першої вчительки Трощилової Ольги Іванівни,  класних керівників Унгурян Лариси Георгіївни та Скляр Катерини Сергіївни, які побажали своїм вихованцям успіхів, нових досягнень і натхнення на їх життєвому шляху. Нестандартним було привітання  від  класного керівника      11-Б класу Лінкіної Яни Олександрівни, яка присвятила своїм учням пісню.                 Вишукані дівчата та елегантні хлопці, кружляючи у прощальному шкільному вальсі, поринали у спогади, відчували радість та світлу печаль, прощаючись із своїм безтурботним дитинством.

Свято було сповнене цілою низкою яскравих, незабутніх виступів. Усім присутнім дарували свої музичні вітання переможці міських та обласних хореографічних конкурсів танцювальний колектив «Вояж», випускниця дев’ятого класу нашої школи  Деревянко Анастасія, випускник школи, студент ІV курсу Київського музичного інституту ім. Глієра Хвостик Микита.

Прийшли привітати випускників Маленький принц, Чарівниця і першокласники, які подарували їм дзвінок із кольорових повітряних кульок на добру пам'ять про рідну школу, про чудове шкільне життя, про веселі, щасливі, наповнені радістю відкриття, незабутні зустрічі та вірних друзів.

Тож, нехай завжди для вас, ВИПУСКНИКИ 2018 року,  небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою! Творчих вам успіхів і натхнення!

Просмотров: 78 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0