Главная » 2018 » Червень » 27 » Прощавай дев’ятий клас!
Прощавай дев’ятий клас!

Швидко промайнув навчальний рік. В історії залишилися цікаві уроки, веселі перерви, державна підсумкова атестація. Теплий сонячний вітерець приніс  дев’ятикласникам закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №9 таке довгоочікуване і водночас зворушливе свято. Це свято вручення свідоцтв про базову середню освіту. У цьому році свій перший документ про освіту отримали 44 учні, з них 6 – свідоцтво з відзнакою.

За традицією, свято розпочалося із привітального слова директора закладу Тихонової Тетяни Олексіївни, яка побажала усім учням втілення в життя найсміливіших планів і здійснення найзаповітніших мрій, а також вручила їм свідоцтва про отримання базової середньої освіти й похвальні грамоти за високі досягнення у вивченні окремих предметів. Із найщирішими вітаннями звернулися до випускників перші вчителі Лепихова Л.М. та Чернова Л.М., класні керівники Харківська Я.С. та Руденко Ю.С., батьки Квашенко І.М., Гмиря Н.В., які побажали своїм улюбленим дітям незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів та світлих перемог.

Свято було сповнено яскравими моментами. Приємною несподіванкою для усіх присутніх стали зворушливі відеоролики про цікаве шкільне життя від класних керівників Харківської Я.С. та Руденко Ю.С. Свої музичні вітання подарували усім неодноразові переможниці та призери багатьох обласних і міських вокальних конкурсів Потапенкова Крістіна і Кононова Ксенія. Море позитивних емоцій отримали усі присутні від запального флешмобу танцювального колективу 9-Б класу і сповненого ніжності та мелодійності шкільного вальсу  учнів 9-А класу. Протягом всього свята в залі панувала тепла і хвилююча атмосфера, лунали пісні про школу, вчителів, батьків.

Закінчилося свято. Попереду нові випробування. Тож, бажаємо нашим дев’ятикласникам добра, щасливої та щедрої долі, а також гарного літнього відпочинку та чекаємо на них 1 вересня 2018 року!

Просмотров: 30 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0