Главная » 2018 » Квітень » 17 » Школа майбутнього першокласника: „Геометричні фігури навколо нас”
Школа майбутнього першокласника: „Геометричні фігури навколо нас”

14 квітня відбулось чергове заняття в Школі майбутньго першокласника за темою: „Геометричні фігури навколо нас”. Традиційно день розпочався з „Ранкової зустрічі”, під час якої малюки шукали собі друзів для подальшої роботи.

На заняттях були виконані різноманітні вправи: відгадування загадок, обведення контурів малюнка та розфарбовування його олівцями, розучування римівок для фізкультхвилинки.  Майбутні першокласники називали цифри, рахували, переглядали відео, порівнювали предмети за кольором, формою та  розміром.

Уроки з англійської мови проходили не тільки цікаво та весело, але й мали навчальний характер. Вони були організовані таким чином, щоб дошкільнята не втомлювались і набували інтересу до предмета. Діти навчались вітатись, знайомитись один з одним, лічити англійською, вивчали кольори та назви членів родини, тварин та своїх улюблених іграшок.

Цього теплого суботнього дня залишились задоволені усі: учителі, які вже встигли полюбити своїх непосидючих хлопчаків та дівчаток, адміністрація школи і, власне, самі малята. Тож з нетерпінням чекаємо зустрічі  наступної суботи!

Просмотров: 44 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0