Главная » 2018 » Червень » 17 » Свято дитячої творчості
Свято дитячої творчості

З 1 по 7 червня в місті Львів відбувся фінальний етап Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» слідами Митрополита Андрея Шептицького», в якому взяли участь учні нашого закладу освіти: Ірина і Наталія Новікови (6-А) та Богдан Линевич (3-А). Перший день конкурсу був достатньо насиченим: учасники познайомилися зі своїми кураторами, відвідали молебень за дар життя дітей і мир в Україні у соборі св.Юра, взяли участь у духовно-мистецькій прощі, яку очолив Архієпископ Львівський Митрополит Ігор. Окрім того, у Палаці Мистецтв було підготовлено святковий концерт, під час якого відбулося нагородження переможців конкурсу минулого року.

Яскравою крапкою першого дня перебування у Львові стали майстер-класи для дітей. Конкурсанти відвідали майстерні «Диво-закладка. Витинанка», «Моє Янголятко», «Етнолялька». Але найбільше учасникам сподобався майстер-клас «Чудеса гончарства», під час якого вони змогли власноруч виготовити глечики, тарілочки, чашки тощо.

Протягом наступних днів діти наполегливо працювали, готуючи дві конкурсні роботи: автопортрет та мальовничий краєвид Львова. В перервах між етапами творчого процесу Ірина, Наталія і Богдан мали змогу помилуватися красою старовинного міста, більше дізнатися про його історію та звичаї, спробувати традиційних львівських смаколиків.

Останнього дня творчі роботи було здано на розгляд журі. З купою вражень та величезною порцією позитиву учасники повернулися додому, сповнені натхнення та прагнення до нових звершень.

«Золотий мольберт» – це конкурс, який дає можливість творчого спілкування та розуміння того, що немає переможених і переможців. Це шанс для кожного виразити себе і показати світу свою особливість та індивідуальність. Тож бажаємо нашим учням досягати все нових і нових вершин у творчості!

Просмотров: 33 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0