Главная » 2018 » Листопад » 9 » Учнівське самоврядування в дії
Учнівське самоврядування в дії

7 листопада у нашому закладі освіти відбулися вибори президента  Шкільної республіки.  Напередодні пройшли дебати кандидатів. На посаду президента школи претендувало 5 учнів: Денисенко Олександра (8-А), Геліх Лія (8-Б), Просяник Іван (9-А), Євсікова  Анастасія (9-Б), Квашенко Вадим (10).

Під час дебатів кожен з кандидатів ознайомив присутніх зі своєю передвиборчою програмою і відповів на запитання опонентів. Група підтримки з числа учнів  закладу підготувала для кандидатів та всіх слухачів яскраві музичні номери.

Участь у виборах взяли 281 учень середньої та старшої школи, а також 59 працівників закладу. Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах президента – учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх в спеціальну урну.

Учні та вчителі дуже відповідально поставилися до виборів і продемонстрували наскільки ми дружній колектив, але сам вибір був дуже складним, адже всі кандидати були гідні посади Президента.

Бюлетені були успішно підраховано виборчою комісією, декілька разів перераховувались, щоб все було точно та прозоро.

За результатами підрахунку голосів виборців новим президентом Шкільної республіки було визнано Квашенка Вадима, учня 10 класу.

Вітаємо Вадима з перемогою та бажаємо успіхів в організації роботи шкільного учнівського самоврядування!

Просмотров: 30 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0