Главная » 2018 » Квітень » 30 » Відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років
Відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов'язаних з визвольною боротьбою початку XX століття, утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки в нашому закладі було проведено тематичні заходи, присвячені  цим визначним подіям.

У класних колективах пройшли інформаційні хвилини, учні 7-8 класів передивились та обговорили відеофільм «100 років Української революції», для учнів 10-11 класів були проведені семінари та тематичні відеоуроки з подальшим обговоренням. На заходах були розглянуті питання, що стосувалися ролі та місця революції 1917-1921 років у процесі боротьби українського народу за незалежність, а головне – необхідності виховання підростаючого покоління на прикладах минулого Українського народу.

Завідуючою бібліотекою Решотько О.О. для учнів 9-х класів було проведено виставку-диспут «Із спогадів про Українську революцію 1917-1921 років», де діти ще раз згадали про важкі часи навесні 1918 року: масштабні бої з більшовиками, контратаки при підтримці гарматного вогню, скрутне становище українського війська.

Усі  заходи були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, підвищення інтересу до історії та  своєї Батьківщини.

Просмотров: 48 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0