Главная » 2019 » Липень » 10 » Випускний-2019
Випускний-2019

Випускники - 2019… Для них вже позаду безтурботна і весела шкільна пора, попереду - доросле життя, але шкільні спогади назавжди будуть для них найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал. Цього року на затишному подвір’ї нашого закладу зібралося дуже багато людей: учнів школи, вчителів, батьків і рідних школярів, а також чимало гостей.

27 червня зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, розумні, енергійні та талановиті випускники закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №9 прощалися із рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні роки їхнього шкільного життя залишилися в історії. Цього року заклад випустив 47 одинадцятикласників, із них 20 екстернів.

За традицією, з напутніми словами звернулася до випускників директор закладу Тихонова Тетяна Олексіївна, яка також вручила їм свідоцтва про отримання повної загальної середньої освіти й похвальні грамоти за високі досягнення у вивченні окремих предметів. До привітань приєднався керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Руденко Ярослав Дмитрович. Він побажав випускникам вдалого вибору майбутньої професії, успіхів у дорослому житті та особисто вручив 2 золотих (Дроботущенко С., Нестерова О.) та 3 срібних (Шиш Д., Сокольнікова В., Соловйов М.) медалі.

Свято було сповнене цілою низкою яскравих, незабутніх танцювальних та вокальних виступів від випускників нашого закладу. Нестандартними були привітання від класних керівників, несподіваними від педагогів та батьків, які підготували для дітей гумористичний фільм та запальні флешмоби.

Ніжними переливами звучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, випускники - 2019 прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками та із своїм безтурботним дитинством.

Милі і дорогі наші випускники! Вітаємо вас із закінченням школи! Нехай у вашому житті буде багато добра, усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!

Просмотров: 59 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0