Главная » 2018 » Жовтень » 11 » Зі святом, любі вчителі!
Зі святом, любі вчителі!

У п’ятницю, 5 жовтня у нашому закладі відбулося традиційне святкування Дня працівника освіти. Педагогів та учнів зустріла по-святковому прикрашена школа, радували око різнокольорові повітряні кульки та яскраві букети осінніх квітів. Зранку учні 9-Б класу підготували святкову зустріч-привітання та подарували гарний настрій учителям закладу. Інші учнівські колективи привітали вчителів, ветеранів педагогічної праці квітами та листівками.
   Приємною нотою цього святкового дня став концерт, на початку якого з привітальним словом до всіх присутніх звернулася директор закладу Тихонова Тетяна Олексіївна. Вона подякувала педагогам за плідну працю та вручила їм подяки міського управління освіти. Під час святкування зі сцени звучало багато щирих слів-вітань, лунали душевні пісні, яскраві дійства про складну, але водночас таку необхідну та благородну вчительську працю. Різномаїття музичних, танцювальних та театралізованих номерів дозволили створити неповторність святкового настрою та гарних емоцій.
   Атмосфера цього дня для всіх працівників закладу була насправді теплою та дружньою. Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом – Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров'я та довголіття. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Просмотров: 50 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0