Главная » 2018 » Листопад » 30 » Знати, щоб жити
Знати, щоб жити

1 грудня вся світова громадськість відзначатиме Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що лише чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства…

Саме з цієї нагоди у нашому закладі освіти відбулися заходи, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.

Заходи розпочались із того, що кожен учень закладу мав змогу взяти участь у флеш-мобі «Ми проти СНІДу» та прикріпити пам’ятку, як символ боротьби зі СНІДом. У фойє було розміщено плакати та інформаційні стенди відповідної тематики. На позакласному заході «Обери життя» учні 8-9 класів розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу. Класні керівники     5-11 класів провели профілактичні бесіди «Знати, щоб жити», «Ставлення оточуючих до ВІЛ – інфікованих людей» , «Жити в світі, де є ВІЛ», «Чума ХХІ століття».

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

Просмотров: 14 | Добавил: iosaz | Рейтинг: 0.0/0